Croni - nakładki na progi samochodowe | O nas
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

O nas

Business women signature at document. Selective focus and soft flare filter.
CRONI
Jako producent najwyższej jakości akcesoriów samochodowych pragniemy zaoferować naszym klientom szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, która jest naszą pasją.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wciąż poszerzamy naszą ofertę. Poza produkcją i sprzedażą akcesoriów takich jak nakładki i dywaniki samochodowe, oferujemy również najwyższej jakości akcesoria do domu. W szczególności polecamy nakładki progowe, profilowane nakładki na zderzak, nakładki na przedni grill, nakładki na grill do samochodów ciężarowych, nakładki na tylną klapę oraz oczywiście szeroki wybór dywaników samochodowych, dopasowanych do każdego auta.

NAJWAŻNIEJSZE WARTOŚCI

Tworzymy firmę z polskim kapitałem, gdzie najważniejszą wartością są dla nas pracownicy, którzy przyczyniają się do silnej pozycji firmy na rynku międzynarodowym. Ich kreatywność i wysokie kwalifikacje sprawiają, że by nasi klienci mogli otrzymać dokładnie to, czego potrzebują. Z roku na rok planujemy i realizujemy nowe inwestycje, co świadczy o dużej dynamice naszego rozwoju. W kreatywny sposób tworzymy nowe linie produkcyjne, gdzie koszt wytworzenia produktu jest bardzo niski przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Właśnie z tego względu jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm produkcyjnych w swojej branży. Stale opracowujemy patenty na nowe pomysły. Nie tylko rozwijamy się i śledzimy światowe trendy, ale również sami je wyznaczamy.

Business People Handshake Greeting Deal at work.

KONTROLA JAKOŚCI

Każdy produkt, który trafia w ręce naszych klientów jest poddawany wnikliwej kontroli jakości.

POSIADAMY DUŻY PARK MASZYN

FREZARKA CNC

Wytwarzanie matryc tłoczących.

LASER ŚWIATŁOWODOWY

Cięcie stali do 6mm z precyzją do 0,05mm

GRAWERKA FIBER LASER

Znakowanie oraz grawerowanie stali, również w skali szarości.

PRASY DO TŁOCZENIA

Tłoczenie blach pod naciskiem do kilkudziesięciu ton.

CENTRUM PROJEKTOWANIA 3D

Tworzenie trójwymiarowych projektów potrzebnych do realizacji matryc.

SKANER 3D

Precyzyjne skanowanie każdej części.